Philips Viva Collection HR1832

4.5 (1 anmeldelse)
Philips Viva Collection HR1832
Bedste pris
Faldet 1.9%
405kr
999 krSPAR 59%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Philips Viva Collection HR1832 er en kompakt og stilfuld saftpresser, der passer perfekt til dit køkkenbord. Med en kapacitet på 1,5 liter og 400 W motor kan du nyde friskpresset juice hurtigt og nemt. Udstyret med QuickClean-teknologi, gør rengøringen til en leg, mens den smarte udløbstud med drypstop forhindrer spild.

Philips Viva Collection HR1832 koster lige nu 405 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 514 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 405 kr (21. juli 2026) og 514 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 405 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Viva Collection HR1832/00
405 kr
+ 39 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Viva Collection HR1832 Saftpresser Sort
406 kr
Total: 406 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Viva Collection HR1832/00 Saftpresser 0,5l 0,5l 400W Sort
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HR1832/00 Saftpresser Compact, 500 watt, Quick Clean, 1,5 L Sort
642 kr
Total: 642 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Råsaftcenrifug Viva Collection
775 kr
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips HR1832/00 Slowjuicer
900 kr
+ 49 kr fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Rå juicepresser Viva Collection HR1832 Sort
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Philips Juicer HR1832/00
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.9%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Saftpressere
drivkraft: El
effekt: 400 W
finish: Black, Stainless Steel, White
funktioner: Kan vaskes i opvaskemaskine, Med frugtkødsopsamler