Philips TAZ6000

4.2 (22 anmeldelser)

Philips TAZ6000 er en bærbar CD- og radioafspiller, der kombinerer DAB+, FM-radio og Bluetooth-streaming i et robust design. Med mulighed for at afspille CD'er og MP3-filer samt lytte til radio, får du fleksibel musikafspilning. Dynamic bass boost sikrer en fyldigere lydoplevelse, og det bærbare format gør den nem at tage med rundt i hjemmet eller på farten.

Philips TAZ6000 koster lige nu 753 kr. En stigning på 12,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 669 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 669 kr (09. maj 2026) og 753 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 753 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips TAZ6000 DAB bærbar radio Sort
753 kr
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips TAZ6000/10 CD- og radioafspiller
798 kr
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Boombox CD/DAB+/FM-radio/Bluetooth TAZ6000/10 Svart
924 kr
Total: 924 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Cd Player Portable Cd Player
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips AZ6000 boombox CD
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Stereosystemer