Philips TAB5309/10 Soundbar

Oplev kraftfuld og klar lyd med Philips TAB5309/10 Soundbar. Denne 2.1-kanals soundbar med trådløs subwoofer forbedrer din hjemmebiografoplevelse. Med Dolby Digital Plus og HDMI ARC leverer den en imponerende lyd til film, musik og spil.

Philips TAB5309/10 Soundbar koster lige nu 713 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 674 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 674 kr (12. april 2026) og 713 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 713 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips TAB5309/10 Soundbar 2.1 kanal Lydbarsystem Sort
713 kr
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips TAB5309/10 2.1 Soundbar med trådløs subwoofer
899 kr
Total: 899 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips TAB5309/10 soundbar 2.1 med subwoofer Grå
1.069 kr
+ 119 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips TAB5309/10 Soundbar 2.1 kanal Lydbarsystem Sort
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips TAB5309/10 Soundbar 2.1 med trådløs subwoofer 240 W maks. HDMI ARC
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips TAB5309/10 soundbar system for home theatre
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips TAB5309/10 Soundbar
2.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Højttalere