Philips TAB5109/10 Soundbar

4.3 (151 anmeldelser)

Philips TAB5109/10 Soundbar giver din hjemmeunderholdning et løft med kraftfuld 2.0-kanals lyd. Med avancerede lydfunktioner som DTS Virtual:X og Dolby Digital Plus får du en medrivende lydoplevelse. Tilslut dine enheder trådløst via Bluetooth eller brug HDMI ARC for en problemfri forbindelse. Det elegante lavprofildesign passer perfekt i enhver stue.

Philips TAB5109/10 Soundbar koster lige nu 619 kr. En stigning på 14,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 540 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 540 kr (06. maj 2026) og 619 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 619 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips TAB5109 2.0-kanal Soundbar Grå
619 kr
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips TAB5109/10 soundbar
666 kr
+ 39 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Soundbar Philips TAB5109/10 grå, 60 W, Bluetooth
779 kr
+ 119 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips TAB5109 2.0 Soundbar-lydsystem
784 kr
Total: 784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips TAB5109/10 Soundbar 2.0
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips TAB5109/10 Soundbar
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Soundbar Speaker Grey 2.0
1.769 kr
+ fri fragt
Total: 1.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Højttalere