Philips TAA5608BK

4.1 (337 anmeldelser)
Philips TAA5608BK
Bedste pris
Stabil pris
699kr
999 krSPAR 30%
hos Estore DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips TAA5608BK høretelefoner tilbyder en unik lytteoplevelse med Bone Conduction-teknologi. Designet til sport, de sikrer komfort og bliver siddende, uanset hvordan du bevæger dig. Nyd friheden med trådløs Bluetooth-forbindelse og en praktisk bag-nakken montering.

Philips TAA5608BK koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (15. april 2026) og 699 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Estore DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Estore DK favicon
Estore DK
TAA5608BK Trådløse sportshovedtelefoner med åbent øre, knogleledning, IPX5-klasse. Sort.
699 kr
Total: 699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Open-ear Trådløse Sports Høretelefoner Taa5608bk
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips TAA5608BK/00 Trådløse open-ear-sportshovedtelefoner
806 kr
Total: 806 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips TAA5608BK Bone Conduction open-ear hovedtelefoner
810 kr
+ 49 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips TAA5608BK Trådlösa open-ear-sporthörlurar, bone conduction, IPX5-klass. Svarta
828 kr
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips TAA5608BK headphones with mic
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Hovedtelefoner og headset
brug: Sports
forbindelse: Trådløse
funktioner: Med fjernbetjening, Med genopladeligt batteri, Med mikrofon
hovedtelefonkoptype: Åben