Philips Sonicare Power Flosser 3000 HX3826/31

4.3 (2 anmeldelser)

Philips Sonicare Power Flosser 3000 HX3826/31 tilbyder effektiv interdental rengøring med QuadStream-teknologi. Den fjerner op til 99,9 % af plak takket være det innovative 360° roterende mundstykke. Vælg mellem to rengøringstilstande og tre intensiteter for en personlig mundplejeoplevelse. Med USB-C opladning og op til 14 dages batteritid er den ideel til både hjemmebrug og rejser.

Philips Sonicare Power Flosser 3000 HX3826/31 koster lige nu 558 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 542 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 542 kr (29. maj 2026) og 610 kr (27. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 558 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Mundskylning HX3826/31 Sonicare Power Flosser 3000 White
558 kr
+ 39 kr fragt
Total: 597 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Sonicare Power Flosser 3000 HX3826 Mundskylning Hvid
563 kr
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Sonicare Power Floss HX3826/31
678 kr
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips HX3826/31 Sonicare Power Flosser Ledningsfri Mundskyller
683 kr
Total: 683 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Sonicare HX3826/31 Airfloss Cordless Power Flosser 3000 Oral Irrigator
729 kr
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Sonicare Power Flosser 3000 HX3826 Mundskylning Hvid
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Sonicare Mundskylder 3000 Hx3826
970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørster