Philips Sonicare Power Flosser 3000 HX3826

4.3 (2 anmeldelser)

Philips Sonicare Power Flosser 3000 tilbyder en avanceret mundskylning med Quad Stream-teknologi, der effektivt fjerner plak og forbedrer tandkødssundheden. Med to rengøringsindstillinger og tre intensitetsniveauer tilpasses rengøringen dine behov, og det ergonomiske design sikrer nem betjening. Den trådløse funktionalitet og USB-opladning gør den ideel til både hjemmebrug og rejser.

Philips Sonicare Power Flosser 3000 HX3826 koster lige nu 593 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 576 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 576 kr (07. maj 2026) og 612 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 593 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Sonicare Power Flosser 3000 HX3826 Mundskylning Sort
593 kr
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Eltandbørste Sonicare Power Flosser 3000 HX3826/33 Black
641 kr
+ 39 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HX3826/33 Sonicare Power Flosser 3000 Ledningsfri Mundskyller
735 kr
Total: 735 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips HX3806/31 Elektronisk Flosser/Munrengörare med vatten, Svart
747 kr
Total: 747 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Sonicare Power Flosser 3000 HX3826 Mundskylning Sort
759 kr
+ fri fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Philips Sonicare Power Flosser 3000
772 kr
Total: 772 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3826/33
843 kr
+ fri fragt
Total: 843 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.1%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørster