Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/88

4.4 (8 anmeldelser)

Oplev førsteklasses tandpleje med Philips Sonicare DiamondClean 9000. Denne elektriske tandbørste byder på en sonisk teknologi, der effektivt fjerner plak og forbedrer mundhygiejnen. Med 62.000 børstebevægelser i minuttet og 4 indstillinger sikrer den en skræddersyet tandbørstning. Den ergonomiske design og tryksensor hjælper dig med at børste skånsomt og effektivt.

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/88 koster lige nu 1.081 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.035 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.035 kr (14. april 2026) og 1.151 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.081 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/88
1.081 kr
+ fri fragt
Total: 1.081 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 Elektrisk Tandbørste Blå
1.151 kr
Total: 1.151 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 Tandbørste Blå
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Den Glade Mund favicon
Den Glade Mund
El-tandbørste DiamondClean Aquamarine Gradient 9000 Darwin
1.395 kr
+ fri fragt
Total: 1.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Sonicare DiamondClean 9000 Series Elektrisk tandbørsteHX9911/88
1.466 kr
Total: 1.466 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/88 Genopladelig tandbørste
1.698 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.737 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørster
farve: Black, Blue, Pink, Purple, Rose Gold, White
funktioner: Genopladelig, Rejsetandbørste
hurtig: Sonisk
mønster: Spot