Philips Sonicare 6500 HX7410/02

Opnå en optimal mundplejeoplevelse med Philips Sonicare 6500 elektrisk tandbørste. Med op til 10x mere plakfjernelse og tre børstetilstande er den ideel til følsomme tænder og tandkød. De guidede børsteprogrammer sikrer en skånsom og effektiv rengøring hver gang.

Philips Sonicare 6500 HX7410/02 koster lige nu 1.240 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.222 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.222 kr (03. maj 2026) og 1.249 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.240 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Sonicare 6500 HX7410/02 Elektrisk tandbørste sæt Sort/Hvid
1.240 kr
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Sonicare Serie 6500 Elektriske Tandbørster Hvid Sort
1.330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Sonicare HX7419/01
1.539 kr
+ fri fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Sonicare hvide og sorte elektriske tandbørster serie 6500 HX7419/01
1.609 kr
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Eltandbørste Sonicare 6500 HX7419/01
2.528 kr
+ fri fragt
Total: 2.528 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørster