Philips Sonicare 6500 HX7410

Bedste pris
Faldet 6.4%
728kr
1.238 krSPAR 41%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Sonicare 6500 HX7410 er en elektrisk tandbørste, der sikrer en effektiv og skånsom tandpleje. Med en tryksensor og flere indstillinger tilpasser den tandbørstningen til dine behov, hvilket gør den ideel til både normale og følsomme tænder. Den genopladelige funktion tilbyder bekvem brug dag efter dag.

Philips Sonicare 6500 HX7410 koster lige nu 728 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 784 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 728 kr (16. juli 2026) og 784 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 728 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Sonicare 6500 series HX7410 Elektrisk Tandbørste Hvid
728 kr
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Eltandbørste Sonicare 6500 series HX7410/02 tooth brush white
784 kr
+ 39 kr fragt
Total: 823 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Sonicare Series 6500 Elektrisk Tandbørste Hvid
920 kr
+ 40 kr fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Sonicare hvid elektrisk tandbørste serie 6500 HX7410/02
962 kr
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Periuta de dinti electrica Philips Sonicare HX7410/02, 62.000 miscari/minut, autonomie 21 zile, 3 mod de periere,3 intensitati,
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Sonicare Philips HX7410/02 eltandborste
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Sonicare 6500 Genopladelig tandbørste HX7410/02
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips Series 6500 HX7410/02 Genopladelig tandbørste
1.238 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.277 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.4%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørster