Philips Sonicare 6100 series HX7400 Elektrisk Tandbørste Hvid

Philips Sonicare 6100 series HX7400 elektrisk tandbørste i hvid giver en skånsom rengøring, der er velegnet til følsomme tænder og tandkød. Med næste generations Sonicare-teknologi og et særligt Sensitive-lag samt S2 Sensitive-børstehoved, er den udviklet til at give en behagelig og effektiv tandplejeoplevelse, også for dem med følsom mund.

Philips Sonicare 6100 series HX7400 Elektrisk Tandbørste Hvid koster lige nu 580 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 577 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 577 kr (08. juli 2026) og 637 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 580 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Eltandbørste Sonicare 6100 series HX7400 tooth brush white
580 kr
+ 39 kr fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Sonicare 6100 series HX7400 Elektrisk Tandbørste Hvid
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Eltandborste Sonicare 6300 HX7400/01
714 kr
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Sonicare 6100 series HX7400 Elektrisk Tandbørste Hvid
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste Sonicare 6300 HX7400/01
1.239 kr
Total: 1.239 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips