Philips Sonicare 5500 HX7110/01

4.7 (435 anmeldelser)
Philips Sonicare 5500 HX7110/01
Bedste pris
Stabil pris
524kr
1.239 krSPAR 58%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Sonicare 5500 HX7110/01 er en avanceret elektrisk tandbørste, der bruger næste generations soniske teknologi til grundig rengøring. Med to børstetilstande og indbygget trykalarm sikrer den optimal tandpleje og op til dobbelt så hvide tænder. Genopladelig og med en praktisk 2-minutters timer er den ideel til daglig brug.

Philips Sonicare 5500 HX7110/01 koster lige nu 524 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 524 kr (14. april 2026) og 524 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 524 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips HX7110/01 Elektrisk Tandbørste Hvid
524 kr
Total: 524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Philips Sonicare 5500 Sonic Electric Toothbrush White
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Eltandbørste HX7110/01
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Philips Sonicare 5500 Electric Toothbrush HX7110/01
759 kr
+ fri fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Eltandborste Sonicare 5500 HX7110/01
888 kr
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste Sonicare 5500 HX7110/01
1.239 kr
Total: 1.239 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørster