Philips Sonicare 5300 HX7108

4.7 (209 anmeldelser)

Oplev effektiv tandpleje med Philips Sonicare 5300 HX7108. Denne elektriske tandbørste tilbyder 62.000 børstebevægelser i minuttet, to intensitetsniveauer og en indbygget tryksensor. Med en batterilevetid på op til 3 uger og BrushSync påmindelse får du en komplet tandplejeoplevelse.

Philips Sonicare 5300 HX7108 koster lige nu 460 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 441 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 441 kr (10. maj 2026) og 460 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 460 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Sonicare HX7108/01 elektrisk tandbørste
460 kr
Total: 460 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Sonicare 5300 series HX7108 Tandbørste Hvid
472 kr
Total: 472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Philips Sonicare 5300 Electric Toothbrush HX7108/01
539 kr
+ fri fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Eltandbørste Sonicare 5300 HX7108/01
540 kr
+ 39 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Den Glade Mund favicon
Den Glade Mund
Philips Sonicare 5300 el-tandbørste Hvid
559 kr
+ fri fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 5300 series Series 5300 HX7108/01 Genopladelig tandbørste
569 kr
+ fri fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Eltandborste Sonicare HX7108/01
577 kr
Total: 577 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Philips Sonicare 5300 Sonic Electric Toothbrush White
578 kr
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Sonicare 5300 Genopladelig tandbørste HX7108/01
594 kr
Total: 594 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste Sonicare HX7108/01
859 kr
Total: 859 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tøj og tilbehør
farve: White
funktioner: Genopladelig
type: Elektrisk