Philips Sonicare 5300 HX7101/02

4.6 (916 anmeldelser)
Philips Sonicare 5300 HX7101/02
Bedste pris
Faldet 6.6%
469kr
1.119 krSPAR 58%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Sonicare 5300 HX7101/02 tilbyder avanceret sonisk teknologi til effektiv plakfjernelse og hvidere tænder. Med op til 62.000 børstebevægelser pr. minut leverer den en dybdegående rengøring, og trykalarmen beskytter dit tandkød ved at reducere hastigheden, hvis du børster for hårdt. Det slanke design og den lange batterilevetid gør den ideel både til daglig brug og rejser.

Philips Sonicare 5300 HX7101/02 koster lige nu 469 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 532 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 469 kr (16. juli 2026) og 532 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 469 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Sonicare 5300 HX7101/02 Elektrisk tandbørste Sort
469 kr
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Philips Sonicare 5300 Sonic Electric Toothbrush Black
532 kr
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Eltandbørste HX7101/02
551 kr
+ 39 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Periuta de dinti electrica PHILIPS Sonicare 5300 HX7101/02, 62000 miscari/min, 1 program, 1 capat, Negru
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Sonicare 5300 Genopladelig tandbørste HX7101/02
745 kr
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Eltandborste Sonicare HX7101/02
795 kr
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste Sonicare HX7101/02
1.119 kr
Total: 1.119 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.6%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørster