Philips Sonicare 5300

4.6 (916 anmeldelser)

Philips Sonicare 5300 leverer avanceret tandpleje med op til 62.000 børsteimpulser pr. minut. Teknologien sikrer effektiv fjernelse af plak og hvidere tænder, mens den dynamiske væskeaktion når svært tilgængelige områder. Det ergonomiske design og den lange batterilevetid gør den ideel til både daglig brug og rejser.

Philips Sonicare 5300 koster lige nu 446 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 431 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 431 kr (22. april 2026) og 455 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 446 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Sonicare 5300 HX7101/01 Elektrisk tandbørste Sort
446 kr
Total: 446 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Eltandbørste Sonicare 5300 series HX7101 tooth brush black
455 kr
+ 39 kr fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Den Glade Mund favicon
Den Glade Mund
Philips Sonicare 5300 el-tandbørste Sort
559 kr
+ fri fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Sonicare 5300 Genopladelig tandbørste HX7101/01
599 kr
Total: 599 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Periuta de dinti electrica Philips Sonicare HX7101/01, 62.000 miscari/minut, autonomie 21 zile, 1 mod periere, 2 intensitati, s
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.3%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørster