Philips Sonicare 3100 Series HX3675/15

4.4 (1 anmeldelse)
Philips Sonicare 3100 Series HX3675/15
Bedste pris
Faldet 1.6%
494kr
1.109 krSPAR 55%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev en grundig og skånsom tandbørstning med Philips Sonicare 3100 Series HX3675/15. Denne elektriske tandbørste har avanceret Sonicare-teknologi og leveres med to genopladelige håndtag, perfekt til dem, der ønsker optimal mundhygiejne. Med funktioner som SmarTimer, tryksensor og BrushSync er du sikret en effektiv rengøring hver gang.

Philips Sonicare 3100 Series HX3675/15 koster lige nu 494 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 515 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 494 kr (16. juli 2026) og 515 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 494 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 3100 Series HX3675 Tandbørstesæt Sort Pink
494 kr
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Electric Toothbrush 2x Black/Pink HX3675/15
502 kr
Total: 502 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Eltandbørste 3100 Series HX3675/15
547 kr
+ 39 kr fragt
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 3100 Series HX3675 Tandbørstesæt Sort Pink
569 kr
+ fri fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Philips Sonicare 3100 Series Electric Toothbrush 2 Pieces HX3675/15
603 kr
+ fri fragt
Total: 603 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Philips Philips Sonicare 3100 Duo Eltandbørste Black/Pink 8710103985693 Modsvarer: N/A
859 kr
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
El-tandbørste 2x Sort/Pink HX3675/15
1.109 kr
Total: 1.109 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.6%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørster
farve: Black
funktioner: Genopladelig
hurtig: Sonisk
type: Elektrisk