Philips Series 7000 S7882/55

4.3 (3 anmeldelser)

Philips Series 7000 S7882/55 er en elektrisk barbermaskine, der kombinerer avanceret teknologi med komfort. Med 360° flex-hoveder følger den ansigtets konturer for en tæt og skånsom barbering. SkinIQ-teknologien tilpasser sig automatisk skæggets tæthed, mens de selvslibende stålblade sikrer langvarig præcision. Med både våd og tør brug er denne shaver ideel til ethvert behov.

Philips Series 7000 S7882/55 koster lige nu 1.192 kr. En stigning på 32,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (07. april 2026) og 1.192 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.192 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Series 7000 Wet & Dry Electric Shaver S7882/55
1.192 kr
Total: 1.192 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Barbermaskine Series 7000 S7882 ice blue
1.192 kr
+ fri fragt
Total: 1.192 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips S7882/55 Elektrisk Wet & Dry-shaver series 7000
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Shaver Series 7000 S7882/55 rakapparat med rengöringsstation
1.430 kr
Total: 1.430 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Shaver Series 7000 Quick Clean Pod S7882
2.339 kr
Total: 2.339 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbering og personlig pleje