Philips Series 7000 HR7962

4.7 (150 anmeldelser)

Gør madlavningen lettere med Philips Series 7000 HR7962 køkkenmaskine. Den 1000 W motor og 5,5 liters skål gør det nemt at piske, ælte og blande til perfektion. Ideel til både daglig madlavning og særlige lejligheder.

Philips Series 7000 HR7962 koster lige nu 2.066 kr. En stigning på 9,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.889 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.889 kr (09. juni 2026) og 2.338 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.066 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Køkkenmaskine Series 7000 HR7962 kitchen machine 1000 W
2.066 kr
+ fri fragt
Total: 2.066 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Serie 7000 Køkkenmaskine Hr7962/01
2.350 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HR7962/01 Køkkenmaskine
2.350 kr
Total: 2.350 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Foodprocessor serie 7000 HR7962/01
2.563 kr
Total: 2.563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Series 7000 HR7962 Køkkenmaskine Sort
3.689 kr
+ fri fragt
Total: 3.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere
funktioner: Variabel hastighed
type: Mixer
watt: 1.000 W