Philips Series 5000 Trimmer MG5940/15

4.4 (3 anmeldelser)

Philips Series 5000 Trimmer MG5940/15 er en alsidig trimmer designet til komplet styling af både ansigt, hoved og krop. Med 12-i-1 funktioner, selvslibende klinger og trådløs brug i op til 120 minutter, er den perfekt til præcis og komfortabel pleje. Den vandtætte konstruktion muliggør nem rengøring og fleksibel trimning i forskellige længder.

Philips Series 5000 Trimmer MG5940/15 koster lige nu 391 kr. En stigning på 45,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 269 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 269 kr (09. juni 2026) og 391 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 391 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Philips All-in-One Trimmer 5000 Series MG5940/15
391 kr
+ 39 kr fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 5000 Series MG5940 Trimmer Sølv
420 kr
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Series 5000 MG5940/15 All-in-One Trimmer
431 kr
Total: 431 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Bodytrimmer 5000 Series MG5940
431 kr
+ 39 kr fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips MG5940/15 All-in-One Trimmer Series 5000
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 5000 Series MG5940 Trimmer Sølv
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Philips All-in-One Trimmer Series 5000
518 kr
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips 5000 Series MG5940 Trimmer
598 kr
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips All-in-One Trimmer MG5940/15 Series 5000
638 kr
+ 39 kr fragt
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Multiplejesæt Alt-i-en trimmer MG5940
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 18.6%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
anvendelsesområde: Til næsen, Til skæg og overskæg, Til ører
funktioner: Ledningsfri, Sæt