Philips Series 3000 NA352

4.7 (1 anmeldelse)

Philips Series 3000 NA352 Airfryer giver dig mulighed for at tilberede sund og lækker mad med mindre fedt. Med en kapacitet på 9 liter og to skuffer kan du nemt tilberede forskellige retter samtidig. Den avancerede Rapid Air-teknologi sikrer sprøde og velsmagende resultater hver gang.

Philips Series 3000 NA352 koster lige nu 907 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 865 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 865 kr (18. juli 2026) og 1.050 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 907 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Series 3000 NA352 Airfryer 2.75kW Trækulsgrå/kobber
907 kr
Total: 907 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Series 3000 NA352 charcoal grey/copper
925 kr
+ 39 kr fragt
Total: 964 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 3000 series Airfryer NA352/00 Dual Basket
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips dual basket airfryer 9L NA352/00
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips NA352/00 Airfryer med to kurve
1.313 kr
Total: 1.313 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips NA352/00 airfryer varmluftsfriture, 9 l
1.479 kr
+ 119 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips Series 3000 NA352 Airfryer. 2.75kW. Trækulsgrå/kobber
1.498 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.537 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Philips Series 3000 NA352 Airfryer 2.75kW Trækulsgrå/kobber
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips NA352/00 dual basket Airfryer
1.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Philips Airfryer NA352/00
2.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.6%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Frituregryder
farve: Black
funktioner: Dobbeltkurv
kapacitet: 9 l
stegemetode: Luft