Philips Series 2200 EP2224 Espressomaskine

Bedste pris
Stabil pris
2.210kr
4.809 krSPAR 54%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Philips Series 2200 EP2224 espressomaskine leverer friskbrygget kaffe med to varianter. Nyd den perfekte temperatur og aroma med friskmalede bønner. Den integrerede mælkeskummer tilføjer en cremet finish til dine kaffedrikke.

Philips Series 2200 EP2224 Espressomaskine koster lige nu 2.210 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.370 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.210 kr (14. juli 2026) og 2.370 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.210 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Ep2224/10 Series 2200 Espressomaskine 1,8 L 1500w
2.210 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Series 2200 EP2224/10 Fuldautomatisk espressomaskine
2.381 kr
Total: 2.381 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Helautomatisk Espressomaskin EP2224/10 Serie 2200
2.609 kr
Total: 2.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips EP2224/10 Fuldautomatiske espressomaskiner, Serie 2200
2.909 kr
Total: 2.909 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Automatisk espressomaskine, 1,8L tank, mælkeskummer
4.809 kr
Total: 4.809 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Espressomaskiner