Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series

Philips S3242/12 elektrisk shaver fra 3000 Series giver en behagelig og effektiv barbering, selv på sensitiv hud. De fleksible 5D-hoveder tilpasser sig ansigtets konturer for et tæt resultat, mens PowerCut-skær og hudbeskyttelsesteknologi sikrer en glat og skånsom barbering. Maskinen kan bruges både til våd og tør barbering, har pop-up trimmer og er nem at rengøre med one-touch åbnefunktion. Ergonomisk design med skridsikkert greb og USB-opladning.

Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series koster lige nu 500 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 478 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 478 kr (24. juni 2026) og 521 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 500 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Barbermaskine S3242/12 mens shaver
500 kr
+ 39 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 3000 Series S3242 Barbermaskine Beige Sort
520 kr
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips rakapparat 3000 Series S3242
545 kr
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series
602 kr
Total: 602 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 3000 Series S3242 Barbermaskine Beige Sort
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips