Philips S-line 275S9JML

3.3 (3 anmeldelser)

Philips S-line 275S9JML er en 27" LED-skærm med QHD-opløsning på 2560 x 1440. Den har et VA-panel, der sikrer høj kontrast og klare billeder, samt en opdateringsfrekvens på 75Hz. Med indbyggede højtalere og ergonomiske funktioner som flimmerfri teknologi, er skærmen ideel til både kontorarbejde og multimediebrug.

Philips S-line 275S9JML koster lige nu 1.288 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.210 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.210 kr (16. april 2026) og 1.288 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.288 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips S-line 275S9JML 2560x1440 75Hz
1.288 kr
+ fri fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips S-line 275s9jml 27 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 75hz
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips S-line 275s9jml 27 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 75hz
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips S-line 275S9JML 27" VA 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 75Hz
1.338 kr
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips S-line 275S9JML 27 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm
1.603 kr
Total: 1.603 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips S-line 275S9JML 27 VA 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 75Hz
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.4%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme
forbindelsestype: DisplayPort, HDMI, USB-C
funktioner: Automatisk tænd/sluk, Energy Star-kvalificeret, Med comb-filter, Med højttalere, Med stand, Spil
paneltype: VA