Philips S-line 275S1AE

Bedste pris
Stabil pris
1.249kr
2.029 krSPAR 38%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev krystalklar grafik med Philips S-line 275S1AE LED-skærmen. Denne 27-tommer skærm tilbyder en imponerende 2560 x 1440 QHD-opløsning og IPS-panelteknologi, der sikrer fyldige farver og brede synsvinkler. Perfekt til både professionelle og hjemmebrugere, der kræver skarphed og billedkvalitet. Skærmen er ergonomisk justerbar og har indbyggede højtalere, hvilket gør den ideel til lange arbejdsdage.

Philips S-line 275S1AE koster lige nu 1.249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (16. april 2026) og 1.249 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips S-line 275s1ae 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips S-line 275s1ae 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips S-line 275S1AE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz
1.364 kr
Total: 1.364 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Philips S-line 275S1AE 2560x1440 75Hz
1.424 kr
+ fri fragt
Total: 1.424 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 27" skærm 275S1AE/00
1.590 kr
Total: 1.590 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm
1.621 kr
Total: 1.621 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 27, 2560x1440, IPS, Flat, H/A
2.029 kr
+ fri fragt
Total: 2.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme