Philips Projectline projektør, 4000K, 100W

Bedste pris
Stabil pris
467kr
875 krSPAR 47%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Philips Projectline projektør, 100W og 4000K, er en robust LED-lampe designet til udendørs brug. Den er fremstillet i metal og er vejrbeskyttet, hvilket gør den ideel til at oplyse områder foran eller bagved bygninger, såsom parkeringspladser. Projektøren understøtter energibesparelse og har en holdbar konstruktion, der sikrer lang levetid under krævende forhold.

Philips Projectline projektør, 4000K, 100W koster lige nu 467 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 539 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 467 kr (02. juli 2026) og 539 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 467 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Projectline projektør, 4000K, 100W
467 kr
+ 39 kr fragt
Total: 506 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Projectline Floodlight 100W 4000K
467 kr
+ 39 kr fragt
Total: 506 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips ProjectLine Strålkastare 100W 9500lm
566 kr
Total: 566 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Projectline projektør, 4000K, 100W
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
ProjectLine Spotlight 100W 9500lm
669 kr
Total: 669 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Projectline projektør, 4000K, 100W
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Projectline projektør, 4000K, 100W
875 kr
+ 39 kr fragt
Total: 914 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips