Philips PowerPro Compact FC9330

4.6 (3 anmeldelser)

Philips PowerPro Compact FC9330 tilbyder en kraftfuld rengøring med sin 900W motor og PowerCyclone 5-teknologi. Det kompakte design gør den let at manøvrere, mens TriActive-mundstykket sikrer effektiv fjernelse af støv og snavs. Med et avanceret filtersystem beskytter den mod allergener, hvilket gør den ideel til allergivenlig rengøring.

Philips PowerPro Compact FC9330 koster lige nu 808 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 729 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 729 kr (27. maj 2026) og 814 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 808 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød
808 kr
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Støvsuger PowerPro Compact FC9330/09
814 kr
+ 39 kr fragt
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Dammsugare Påslös Powerpro FC9
926 kr
Total: 926 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips FC9330/09 PowerPro Compact poseløs støvsuger
937 kr
Total: 937 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips 3000 series PowerPro Compact FC9330 Poseløs Støvsuger.
1.218 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips PowerPro Compact FC9330 Støvsuger 1.5liter Sportsrød
1.349 kr
+ fri fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Støvsuger Poseløs Powerpro FC9330/09
1.609 kr
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Vand- og støvsugere