Philips PowerGo FC8241

4.3 (1 anmeldelse)

Effektiv rengøring bliver nem med Philips PowerGo FC8241 støvsugeren. Med en kraftfuld sugeevne på 750W og et allergifilter, fanger den 99,9 % af støvet. Det stilfulde design og en rækkevidde på 9 meter gør den ideel til daglig rengøring.

Philips PowerGo FC8241 koster lige nu 696 kr. En stigning på 20,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 580 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 580 kr (19. maj 2026) og 696 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 696 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Dammsugare 900Watt FC8241/09
696 kr
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Støvsuger PowerGo vacuum cleaner FC8241/09
792 kr
+ 39 kr fragt
Total: 831 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips FC8241/09 Støvsuger med pose
831 kr
Total: 831 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Philips 2000 series Støvsuger med Pose. 900W. 99,9 % Støvopsamling. Sort.
913 kr
+ 39 kr fragt
Total: 952 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips PowerGo FC8241 Støvsuger Beholder 3liter Intens sort
1.089 kr
+ fri fragt
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Støvsuger 2000-serien Hepa-filtrering AAA klasse FC8241/09
1.339 kr
Total: 1.339 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Vand- og støvsugere
farve: Black
kapacitet: 3 l
maks. watt: 900 W
type: Tromle