Philips P-line 346P1CRH

3.8 (36 anmeldelser)
Philips P-line 346P1CRH
Bedste pris
Stabil pris
3.529kr
4.919 krSPAR 28%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev fordybende visuel kvalitet med Philips P-line 346P1CRH. Denne 34-tommer buede skærm leverer en ultrabred opløsning på 3440 x 1440 pixels, der gør den ideel til både arbejde og underholdning. Med et enkelt USB-C kabel kan du nemt forbinde din bærbare computer, samtidig med at du får klart billede og lyd fra de indbyggede højtalere og mikrofon.

Philips P-line 346P1CRH koster lige nu 3.529 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.529 kr (07. april 2026) og 3.529 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.529 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 34" Curved skærm 346P1CRH/00
3.529 kr
Total: 3.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Philips 346P1CRH 3440x1440 100Hz
3.871 kr
+ fri fragt
Total: 3.871 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
"Philips P-line 34p1crh Curved 34"" 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz"
3.990 kr
Total: 3.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips P-line 346P1CRH 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
4.017 kr
Total: 4.017 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips P-line 346P1CRH 34 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
4.320 kr
Total: 4.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips P-line 346P1CRH 34 VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
4.919 kr
+ fri fragt
Total: 4.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme