Philips OneBlade Pro QP6552/15

4.3 (5 anmeldelser)

Philips OneBlade Pro QP6552/15 tilbyder præcis barbering til både ansigt og krop. Med OneBlade-teknologi kan du trimme og style alle hårlængder nemt. Den fleksible 360-graders klinge tilpasser sig konturerne, mens det digitale LED-display holder styr på batteritiden. Fungerer både våd og tør og leverer op til 120 minutters brug på én opladning.

Philips OneBlade Pro QP6552/15 koster lige nu 480 kr. En stigning på 14,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 419 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (27. maj 2026) og 523 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 480 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips OneBlade Pro 360 QP6552 Barbermaskine Grå Grøn
480 kr
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Oneblade Pro QP6552/15 ansigt og krop
561 kr
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips OneBlade Pro QP6552/15 Face & Body
598 kr
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Skægtrimmer QP6552/15 beard trimmer
598 kr
+ 39 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Aparat de tuns parul de pe fata si corp, Philips OneBlade Pro QP6552/15, Acumulator, Autonomie 120 min., Lungime 0, 4-10 mm, Cr
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Oneblade Pro Face & Body Barbermaskine Qp6552/15
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips OneBlade Pro 360 Ansigt og krop- QP6552/15
823 kr
Total: 823 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
farve: Black, Grey, Stainless Steel
funktioner: Ledningsfri
type: Elektrisk barbermaskine