Philips NA351/00 Airfryer 3000 Series Dual Basket

Philips Airfryer 3000 Series Dual Basket tilbyder fleksibilitet i køkkenet med en 9L kapacitet opdelt i to kurve. Med den avancerede Rapid Air-teknologi kan du lave sprøde, møre retter samtidig. Touchscreen-betjeningen gør den nem at bruge, mens energiforbruget er markant lavere end en konventionel ovn.

Philips NA351/00 Airfryer 3000 Series Dual Basket koster lige nu 932 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 893 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 893 kr (08. maj 2026) og 1.023 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 932 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips 3000 series NA351/00 fryer
932 kr
+ 39 kr fragt
Total: 971 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 3000 Series Dual Basket Airfryer 9 L 2750 W Sort
970 kr
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Airfryer 3000 Series Dual Basket, 9L, NA351/00
1.068 kr
Total: 1.068 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Dobbelt Kurv Airfryer 9 L Na351/00
1.120 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips NA351/00 Airfryer 3000 Series Dual Basket
1.313 kr
Total: 1.313 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 3000 Series Dual Basket Airfryer 9 L 2750 W Sort
1.539 kr
+ fri fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Airfryer 3000-serien dobbeltkurv, 9L, NA351/00
2.269 kr
Total: 2.269 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.4%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Frituregryder