Philips myLiving Star spotlampe, hvid

Philips myLiving Star spotlampe, hvid, er udstyret med fire LED spots og WarmGlow-teknologi, der gør det muligt at dæmpe lyset fra klar og funktionel belysning til et mere indbydende og hyggeligt lys. Spotlampens hoveder kan drejes, så du kan rette lyset præcis derhen, hvor du ønsker det. Den enkle og minimalistiske stil passer til mange rum og indretninger.

Philips myLiving Star spotlampe, hvid koster lige nu 433 kr. En stigning på 17,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 369 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 369 kr (14. juli 2026) og 507 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 433 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips myLiving Star spotlampe, 4 spots
433 kr
+ 39 kr fragt
Total: 472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Star spotskinne, LED 4x4,5W, hvid
471 kr
+ 39 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips myLiving Star spotlampe, 4 spots
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips myLiving Star spotlampe, hvid
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips myLiving Star spotlampe, 4 spots
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
STAR bar/tube white 4x4.5W SELV WGD
632 kr
+ 49 kr fragt
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips myLiving Star 4 Spot WarmGlow
643 kr
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips myLiving Star spotlampe, hvid
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
myLiving Star 4 Spot WarmGlow
849 kr
Total: 849 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips