Philips L'OR Barista LM8012/60

4.8 (6 anmeldelser)
Philips L'OR Barista LM8012/60
Bedste pris
Stabil pris
719kr
1.009 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Philips L'OR Barista kaffemaskine giver dig muligheden for at brygge to espressoer samtidigt eller en dobbelt espresso i én kop. Med sit elegante sorte design passer den perfekt ind i ethvert køkken. Ideel for kaffeentusiaster, der ønsker en enkel og højkvalitets kaffebrygning.

Philips L'OR Barista LM8012/60 koster lige nu 719 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (16. april 2026) og 719 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips LOR Barista Original Kapselmaskine Sort
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Lor Barista Kaffemaskine Lm8012/60
980 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.020 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips LOr Barista Original LM8012/60
1.009 kr
Total: 1.009 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Espressomaskiner