Philips Hue Xamento plafond

4.8 (21 anmeldelser)

Philips Hue Xamento plafond er en stilren lampe i hvid, der kombinerer farvet og hvidt lys for at skabe den perfekte atmosfære. Lampen spreder et diskret lys både opad og nedad, hvilket giver enhver indretning et moderne præg og skaber en behagelig belysning i hele rummet.

Philips Hue Xamento plafond koster lige nu 1.781 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.670 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.670 kr (09. april 2026) og 1.781 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.781 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Xamento White and Color Ambiance loftlampe large, hvid
1.781 kr
+ fri fragt
Total: 1.781 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Xamento Stor Loftlampe til badeværelse Hvid
1.787 kr
Total: 1.787 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Xamento plafond, hvid, Ø42 cm
1.787 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.826 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Xamento plafond, hvid, Ø42 cm
1.787 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.826 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Xamento plafond, hvid, Ø42 cm
1.787 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.826 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Xamento plafond, hvid, Ø42 cm
1.787 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.826 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Xamento plafond, hvid, Ø42 cm
1.787 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.826 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Xamento Stor Loftlampe til badeværelse Hvid
1.851 kr
+ fri fragt
Total: 1.851 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Xamento White and Color Ambiance Stor Ø425 mm LED Badloftlampe Hvid IP44 52,5W
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag