Philips Hue Xamento M

Philips Hue Xamento M loftslampe er en elegant løsning til moderne indretning. Dens Ø38 cm sorte design kombinerer farvet og hvidt lys, der kan justeres fra 2000 til 6500 Kelvin. Perfekt til både badeværelser og stuer, denne lampe skaber det rette lysmiljø i ethvert rum.

Philips Hue Xamento M koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (09. april 2026) og 1.399 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Xamento M Ceiling Lamp Black
1.414 kr
+ fri fragt
Total: 1.414 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Xamento M loftlampe, Color & White ambiance, 2350lm, sort, Bluetooth + Zigbee
1.416 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.455 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Xamento White and Color Ambiance Medium LED Badloftlampe Sort Ø381 mm IP44 33,5W
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.7%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag