Philips Hue Xamento

Philips Hue Xamento loftlampen tilføjer et stilfuldt touch til dit badeværelse med sit moderne design. Med funktioner som White and Color Ambiance tilbyder den både farvet og hvidt lys, hvilket skaber en ideel stemning til hverdagens rutiner. Lampens subtile lysfordeling er perfekt til at skabe en hyggelig atmosfære.

Philips Hue Xamento koster lige nu 1.359 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.303 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.303 kr (15. april 2026) og 1.359 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.359 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Xamento White and Color Ambiance loftlampe medium, hvid
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Xamento plafond, hvid, Ø38 cm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Xamento Medium Loftlampe til badeværelse Hvid
1.414 kr
+ fri fragt
Total: 1.414 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Xamento plafond, hvid, Ø38 cm
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Xamento plafond, hvid, Ø38 cm
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Xamento plafond, hvid, Ø38 cm
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Xamento Medium Loftlampe til badeværelse Hvid
1.649 kr
Total: 1.649 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Xamento White and Color Ambiance Medium Ø381 mm LED Badloftlampe Hvid IP44 33,5W
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Xamento plafond, hvid, Ø38 cm
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag