Philips Hue White Starter Kit E27

Philips Hue White Starter Kit giver dig smart belysning med tre E27 LED-pærer. Med 9,5W og 1100 lumen opnår du blødt, varmt hvidt lys. Tilslut til Hue Bridge for nem styring med app eller stemme.

Philips Hue White Starter Kit E27 koster lige nu 603 kr. En stigning på 20,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (12. april 2026) og 603 kr (13. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 603 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue White startsæt 9,5W LED E27
603 kr
+ fri fragt
Total: 603 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White startsæt 3x E27 A60-pærer + Dimmer switch + Hue Bridge
604 kr
+ 39 kr fragt
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White A60 LED Pære E27 1100 lm Startsæt 3-pak med Dimmer Switch
650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Philips Philips HueW Startkit 3st E27 bridge, kontrol 8719514289130 Modsvarer: N/A
711 kr
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White Startsæt E27 1100 Lumen 3 lyskilder, 1 bridge, 1 Dimmer switch
790 kr
Total: 790 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Startkit White 3 x E27 med fjernbetjening
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Startkit White 3 x E27 med
845 kr
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Startkit White 3 X E27 With Remote
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Startkit White 3 X E27 With Remote
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
LED pærer Philips Hue Starter Kit E27 9,5 W hvid
1.069 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 20.8%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: LED-pærer