Philips Hue White Og Color Ambiance Starter Kit

Philips Hue White Og Color Ambiance Starter Kit indeholder tre E27 pærer og en Hue Bridge. Sættet giver dig mulighed for at skabe stemningsbelysning med både hvidt og farvet lys. Du kan styre lyset via app eller stemme, og vælge mellem mange nuancer og farver for at tilpasse belysningen til dine behov.

Philips Hue White Og Color Ambiance Starter Kit koster lige nu 1.116 kr. En stigning på 26,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 885 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 885 kr (14. juli 2026) og 1.116 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.116 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Color A60 E27 1100 Lumen Starter Kit med 3 pærer
1.116 kr
+ fri fragt
Total: 1.116 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White Og Color Ambiance Starter Kit
1.211 kr
Total: 1.211 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Startkit White Color Ambia
1.335 kr
Total: 1.335 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White and Color Ambiance A60 E27 Startsæt 1100 lm 9W 3-pak
1.349 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Startsæt Hvid Farve Ambiance 3xE27
1.799 kr
Total: 1.799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips