Philips Hue White E27 Starter Kit

Philips Hue White E27 Starter Kit giver dig fuld kontrol over din belysning. Med to A60 pærer og en Hue Bridge kan du nemt styre lyset via app eller stemme, og skabe en hyggelig atmosfære med varmt hvidt lys. Perfekt til at skræddersy belysningen i ethvert rum.

Philips Hue White E27 Starter Kit koster lige nu 479 kr. En stigning på 21,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 395 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 395 kr (14. juli 2026) og 490 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 479 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White A60 LED Pære E27 Startsæt 1100 lm 2-pak med Bridge
479 kr
+ 49 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White A60 E27 1100 Lumen Starter Kit med 2 pærer
481 kr
+ 39 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue starterkit, 2 x 1100 lm White E27 prer, Bridge
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Startkit White 2 x E27
601 kr
Total: 601 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Startkit White 2 X E27
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Startkit White 2 X E27
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Starter Kit Hvid 2 x E27
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elpærer