Philips Hue White E14 Kronepære 2-Pak

Philips Hue White E14 Kronepære 2-Pak giver dig smart belysning med varmt hvidt lys på 2700K. Med Bluetooth og Zigbee kan du let styre lyset via din smartphone eller Hue Bridge. Hver pære har en levetid på op til 25.000 timer, hvilket sikrer langvarig brug og energibesparelse.

Philips Hue White E14 Kronepære 2-Pak koster lige nu 168 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 168 kr (09. april 2026) og 168 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 168 kr hos WATTOO.DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue E14 LED-pre, krone, White, Zigbee + Bluetooth
168 kr
+ 39 kr fragt
Total: 207 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue White Krone E14 2-pak, P45
211 kr
Total: 211 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White Krone E14 dobbeltpakke, P45
215 kr
Total: 215 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White P45 E14 Kronepære 2-Pak
215 kr
+ 39 kr fragt
Total: 254 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White E14 kronepære, 2700K, 5,7W, 2-pak
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White E14 kronepære, 2700K, 5,7W, 2-pak
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White E14 kronepære, 2700K, 5,7W, 2-pak
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White P45 Kronepære E14 40W Bluetooth 2-pak
240 kr
+ 49 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White E14 kronepære, 2700K, 5,7W, 2-pak
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue White E14 P45 Klot 2-pack
276 kr
Total: 276 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RobotterOnline.dk favicon
RobotterOnline.dk
Philips Hue White Hvid
279 kr
+ 89 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-8 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue White E14 kronepære, 2700K, 5,7W, 2-pak
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue White E14 P45 Globe 2-pak
379 kr
Total: 379 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hvide Hue Pærer Krone E14 Pærer 2-pak
394 kr
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hvide Hue Pærer Krone E14 Pærer 2-pak
394 kr
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elpærer