Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, startsæt

Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære startsæt giver dig mulighed for at skabe den ønskede stemning i hjemmet. Sættet indeholder tre E27 pærer, der kan skifte mellem 16 millioner farver samt almindeligt hvidt lys. Farveskift og dæmpning styres via apps. Medfølgende Dimmer switch og Hue Bridge giver dig fleksibel kontrol over belysningen.

Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, startsæt koster lige nu 1.033 kr. En stigning på 10,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 935 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 935 kr (14. juli 2026) og 1.126 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.033 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and Color Ambiance Starter Kit Hvid
1.033 kr
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White and color ambiance Startsæt 3x E27 A60-pærer + Dimmer switch + Hue Bridge
1.126 kr
+ fri fragt
Total: 1.126 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, startsæt
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue white color ambiance startsæt E27, 3 lyskilder, 1 bridge, 1 switch, bluetooth
1.272 kr
Total: 1.272 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, startsæt
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, startsæt
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, startsæt
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, startsæt
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue