Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak

Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpærer giver dig mulighed for at vælge mellem 16 millioner farver og forskellige hvide nuancer, fra meget varm til kold hvid. Denne 2-pak indeholder to intelligente LED-pærer, der kan tilpasses stemning og aktivitet i hjemmet. Pærerne har en E27-fatning og kan styres via Philips Hue-systemet.

Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak koster lige nu 631 kr. En stigning på 27,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 495 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 495 kr (14. juli 2026) og 639 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 631 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue A60 E27 pære 810
631 kr
+ 39 kr fragt
Total: 670 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue White and Color Ambiance E27 810lm 2-pack
725 kr
Total: 725 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White and Color Ambiance A60 LED Standardpære E27 810 lm 2-pak
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
E27 LED-pærer, hvide og farvede, 810 lm, 2-pak
1.009 kr
Total: 1.009 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue