Philips Hue White Color Ambiance E14 kronepære, 2000K-6500K, 5,1W, 2-pak

Philips Hue White Color Ambiance E14 kronepærer giver dig mulighed for at integrere små lamper i dit smarte Philips Hue-belysningssystem. Pærerne kan lyse i både farvet og hvidt lys, så du kan skabe den rette stemning i hjemmet. Styr op til 10 lyskilder med Bluetooth-appen eller få adgang til flere funktioner med Hue Bridge. Ideel til små lamper og lysekroner.

Philips Hue White Color Ambiance E14 kronepære, 2000K-6500K, 5,1W, 2-pak koster lige nu 639 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 629 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 629 kr (09. maj 2026) og 639 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White Color Ambiance E14 kronepære, 2000K-6500K, 5,1W, 2-pak
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White Color Ambiance E14 kronepære, 2000K-6500K, 5,1W, 2-pak
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White Color Ambiance E14 kronepære, 2000K-6500K, 5,1W, 2-pak
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White and color ambiance E14 Intelligent kronepære
661 kr
+ 39 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Krone E14 pærer 2-pak
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White Color Ambiance E14 kronepære, 2000K-6500K, 5,1W, 2-pak
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Luster Kuglelampe White and Color Ambiance E14 470 lm 2-pakke
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White and Color Ambiance E14 Kronepære 5,1W Bluetooth 2-pak
829 kr
+ 49 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue White Color Ambiance E14 kronepære, 2000K-6500K, 5,1W, 2-pak
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue White Color Ambiance E14 Globe 2-pak
1.099 kr
Total: 1.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue