Philips Hue White Color Ambiance E14

Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepæren giver dig mulighed for at skabe den perfekte stemning med et bredt spektrum af farver og nuancer. Med en lysstyrke på 470 lumen og en levetid på op til 25.000 timer er denne pære ideel til mindre lamper. Skab komfort og atmosfære i dit hjem med blot et enkelt klik.

Philips Hue White Color Ambiance E14 koster lige nu 300 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 300 kr (08. april 2026) og 300 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 300 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue E14 B39 LED-pre, Color & White Ambiance, 470lm, Bluetooth + Zigbee
300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White and color ambiance E14 pære
387 kr
Total: 387 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Color E14 B39 Kertepære 1-Pak
387 kr
+ 39 kr fragt
Total: 426 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepære, 2000K-6500K, 4W
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepære, 2000K-6500K, 4W
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepære, 2000K-6500K, 4W
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepære, 2000K-6500K, 4W
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White and Color Ambiance B39 Kertepære E14 25W Bluetooth 1-pak
450 kr
+ 49 kr fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Philips Huewca 4W B39 E14 Eu 1P
577 kr
+ 72 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
PHILIPS HUEWCA 4W B39 E14 EU 1P
687 kr
+ 78 kr fragt
Total: 765 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepære, 2000K-6500K, 4W
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Hue 929002294204 LED-pære E14 5,5 W White & Color, 470 lm
709 kr
+ 69 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elpærer