Philips Hue White and Color Ambiance Starter Kit E27

Bedste pris
Faldet 4.2%
897kr
936 krSPAR 4%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Philips Hue White and Color Ambiance Starter Kit E27 giver dig mulighed for at skabe den perfekte belysning til enhver stemning. Med 16 millioner farver og justerbart hvidt lys fra varmt til køligt kan du tilpasse din belysning til ethvert rum. Sættet inkluderer to E27 LED-lyskilder, en Hue Bridge og en smart knap for nem styring.

Philips Hue White and Color Ambiance Starter Kit E27 koster lige nu 897 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 939 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 897 kr (16. juli 2026) og 939 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 897 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White and Colour Ambiance Starter kit E27
897 kr
+ 39 kr fragt
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Startsæt: 2 x E27 pærer + Dimmer switch
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue White and Color Ambiance Startsæt 9W LED E27
936 kr
+ fri fragt
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue starterkit, 2 x 1100 lm Color & White Ambiance E27-prer, Dimmer Switch, Bridge
936 kr
+ 39 kr fragt
Total: 975 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.2%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Central styring af hjemmet