Philips Hue White and Color Ambiance GU10 Startpakke

Bedste pris
Stabil pris
1.094kr
1.289 krSPAR 15%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev smartbelysning med Philips Hue GU10 startpakke. Inkluderer tre farvede GU10-pærer, en trådløs dæmper og Hue Bridge, der integreres med din wifi. Skab stemningslys i din bolig med over 16 millioner farver og justerbare hvide toner. Tilpas og styr belysningen via Hue-appen, uanset hvor du er.

Philips Hue White and Color Ambiance GU10 Startpakke koster lige nu 1.094 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.094 kr (31. marts 2026) og 1.094 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.094 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue White & Color Ambiance Startsæt GU10
1.094 kr
Total: 1.094 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Color GU10 Spot Starter kit med 3 pærer
1.150 kr
+ fri fragt
Total: 1.150 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpære, startsæt
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpære, startsæt
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpære, startsæt
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Philips Hue White Color Ambiance GU10 starter kit
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpære, startsæt
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue starterkit, 3 x 350 lm Color & White Ambiance GU10-prer, Dimmer Switch, Bridge
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue White and Color Ambiance 3x GU10 Smart Startpakke
1.289 kr
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Central styring af hjemmet