Philips Hue White and Color Ambiance GU10 2-pak

Bedste pris
Stabil pris
626kr
1.099 krSPAR 43%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue GU10 LED-pærer bringer intelligent belysning ind i dit hjem. Denne 2-pak giver dig mulighed for at justere lyset fra varmt til køligt hvidt samt vælge mellem 16 millioner farver. Perfekt til at skabe den rette atmosfære til enhver lejlighed, kan lyset styres via Bluetooth eller tilsluttes en Hue-bro for fuld funktionalitet.

Philips Hue White and Color Ambiance GU10 2-pak koster lige nu 626 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 626 kr (14. april 2026) og 626 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 626 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue White & Color Ambiance GU10 2PK
626 kr
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, 2000K-6500K, 4,2W, 2-pak
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White and color ambiance GU10 intelligent spotpære
658 kr
+ 39 kr fragt
Total: 697 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, 2000K-6500K, 4,2W, 2-pak
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, 2000K-6500K, 4,2W, 2-pak
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, 2000K-6500K, 4,2W, 2-pak
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue GU10 LED-pre, Color & White Ambiance, 400lm, Zigbee + Bluetooth
722 kr
+ 39 kr fragt
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Hvid og farve ambiance smart LED-pære GU10 400 lm 2-pak
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue White and Color Ambiance GU10 400lm 2-pack
818 kr
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, 2000K-6500K, 4,2W, 2-pak
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hvid og Farve Ambiance GU10 400lm 2-pak
1.099 kr
Total: 1.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Elpærer