Philips Hue White and Color Ambiance E27 2-pak

Bedste pris
Stabil pris
439kr
1.429 krSPAR 69%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Oplev fleksibel belysning med Philips Hue White and Color Ambiance E27 LED-pærer. Fra varmhvid til farverig belysning, passer disse smarte pærer til de fleste E27-armaturer, og kan styres via Bluetooth eller Hue Bridge for fuld kontrol. Skab den perfekte stemning i dit hjem med millioner af farvenuancer.

Philips Hue White and Color Ambiance E27 2-pak koster lige nu 439 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 439 kr (16. april 2026) og 439 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 439 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White Color Ambience 9W A60 E27 2P 929002468802
439 kr
+ 49 kr fragt
Total: 488 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue LED-lyspære 6.5W F 806lumen 2000-6500K 16 millioner farver
500 kr
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue White Color Ambiance E27 1
644 kr
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White and color ambiance A60 E27 intelligent pære
661 kr
+ 39 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue White and Color Ambiance 9W LED E27 2 stk
682 kr
+ fri fragt
Total: 682 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Color Ambiance Smart LED-pære E27 1100 lm 2-pak
689 kr
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White Color Ambiance E27 1100lm 2-pack
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White Color Ambiance E27 1100lm 2-pack
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White and color ambiance E27 1100 Lumen 2 pak
815 kr
Total: 815 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue E27 LED-pre, Color & White Ambiance 1100lm, Zigbee + Bluetooth
830 kr
+ 39 kr fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hvid Farve Ambiance E27 1100lm 2-pak
859 kr
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White And Colour Ambience
1.429 kr
+ fri fragt
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Elpærer