Philips Hue White and Color Ambiance E14 2-pak

Oplev alsidig belysning med Philips Hue White and Color Ambiance E14 kertepærer. Skift nemt mellem 16 millioner farver og forskellige hvide nuancer. Kertepærerne kan styres via Bluetooth eller en bridge, hvilket giver dig fleksibiliteten til at tilpasse lyset efter dine daglige behov.

Philips Hue White and Color Ambiance E14 2-pak koster lige nu 626 kr. En stigning på 63,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 384 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 384 kr (22. juni 2026) og 626 kr (05. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 626 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue White and color ambiance E14 2-pak
626 kr
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepære, 2000K-6500K, 4W, 2-pak
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepære, 2000K-6500K, 4W, 2-pak
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepære, 2000K-6500K, 4W, 2-pak
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Color E14 B39 Kertepære 2-Pakke
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and Color Ambiance LED-lyspære 4W G 470lumen 2000-6500K 16 millioner farver
670 kr
Total: 670 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepære, 2000K-6500K, 4W, 2-pak
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance LED-lyspære 4W G 470lumen 2000-6500K 16 millioner farver
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White and color ambiance E14 dobbeltpakke
697 kr
Total: 697 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue E14 B39 LED-pre, kerte, Color & White ambiance, 470lm, Bluetooth + Zigbee
718 kr
+ 39 kr fragt
Total: 757 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White and Color Ambiance B39 Kertepære E14 25W Bluetooth 2-pak
750 kr
+ 49 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White And Color Ambiance 5.3w B39 2-pak
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White And Color Ambiance 5.3w B39 2-pak
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue White Color Ambiance E14 K
793 kr
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Philips Huewca 4W B39 E14 Eu 2P
967 kr
+ 72 kr fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
PHILIPS HUEWCA 4W B39 E14 EU 2P
1.097 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.126 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hvid Farve Ambiance E14 Krone 470 lm 2-pak
1.099 kr
Total: 1.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue White Color Ambiance E14 kertepære, 2000K-6500K, 4W, 2-pak
1.209 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Elpærer