Philips Hue White and Color Ambiance Datura Loftslyspanel 48W

Philips Hue White and Color Ambiance Datura er et rundt, lille loftspanel i hvid med LED på 48 W. Lampen kombinerer moderne design med smart belysning og kan skabe både hvidt og farvet lys. To farvekompatible lyskilder kan styres separat og giver mulighed for unikke lyseffekter, hvilket gør den velegnet til forskellige rum og stemninger i hjemmet.

Philips Hue White and Color Ambiance Datura Loftslyspanel 48W koster lige nu 1.894 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.833 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.833 kr (10. maj 2026) og 1.894 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.894 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and Color Ambiance Datura Loftslyspanel 48W
1.894 kr
Total: 1.894 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Datura loftspanel rundt, lille White and color ambiance
1.894 kr
+ fri fragt
Total: 1.894 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Datura lille loftslampe Ø38,4 cm Hvid og farve stemning 3300 lm
2.009 kr
Total: 2.009 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Datura liten takplafond Ø38,4 cm White and color ambiance 3300 lm
2.142 kr
Total: 2.142 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Datura White and Color Ambiance Rundt Ø38,4 cm LED Loftpanel Lille Hvid
2.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Datura plafond, Ø38 cm
2.269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.308 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance Datura Loftslyspanel 48W
2.329 kr
+ fri fragt
Total: 2.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Datura plafond, Ø38 cm
2.369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.408 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Datura plafond, Ø38 cm
2.369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.408 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Datura plafond, Ø38 cm
2.369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.408 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Datura plafond, Ø38 cm
2.479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.518 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips