Philips Hue White Ambiance Filament E27 Globe

Oplev et justerbart lysmiljø med Philips Hue White Ambiance Filament E27 Globe. Denne LED pære giver et skiftende lys fra varmt til køligt hvidt, hvilket passer til enhver stemning. Med en elegant snoet filament og smart styring via Bluetooth eller Hue Bridge, får du både stil og funktionalitet i din belysning.

Philips Hue White Ambiance Filament E27 Globe koster lige nu 266 kr. En stigning på 39,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 191 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 191 kr (17. april 2026) og 266 kr (13. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 266 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue White ambiance Filament E27 Globe, G93
266 kr
Total: 266 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White Ambiance Filament G93 E27 Globe 1-Pakke
268 kr
+ 39 kr fragt
Total: 307 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White Ambiance Filament Globe G93 E27
269 kr
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White Ambiance E27 globepære, 2200K-6500K, 7W, Ø9,3 cm
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Filament Globe White Ambiance E27 G93 7W LED 550lm
286 kr
+ 39 kr fragt
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White Ambiance E27 globepære, 2200K-6500K, 7W, Ø9,3 cm
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White Ambiance E27 globepære, 2200K-6500K, 7W, Ø9,3 cm
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White Ambiance E27 globepære, 2200K-6500K, 7W, Ø9,3 cm
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Filament G93 E27 Smart LED-pære 550 lm
349 kr
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White Ambiance Filament Globe LED Pære E27 40W Bluetooth
369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue White Ambiance Filament E2
385 kr
Total: 385 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue White Ambiance E27 globepære, 2200K-6500K, 7W, Ø9,3 cm
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
LED smartpære Philips Hue Globo G93 E27 7 W
529 kr
+ 69 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue E27 LED-pre, G93 Globe-filament, White Ambiance, Zigbee + Bluetooth 5 pak
1.512 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.551 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Elpærer